POUK NA DALJAVO

Prosim za redno spremljanje objavljenih navodil in vsakodnevno izpolnjevanje nalog s strani učencev. Delo bo kontinuirano, ob ponovnem odprtju šole pa tudi pregledano.

BRALNI LIST – MAJ

V maju beremo ob cvetlicah. Bralni list obreži in nalepi na zadnjo prosto stran v zvezku za slovenščino (poleg izpolnjenega bralnega lista za marec in april). Vsak dan beri vsaj 15 minut in pobarvaj cvetlico dneva, na kateri je število, ki je enako tistemu dnevu v mesecu (1. maja pobarvaš cvetlico številka ena, 2. maja pobarvaš cvetlico številka dve…).

Če lista ne moreš natisniti, lahko cvetlice barvaš tudi na računalniku v programu slikar.

DNEVNA NAVODILA

PREGLED TEDNA (novo vsak teden):

Vsak petek po zaključku dela za šolo naj učenci izpolnijo spodnjo tabelo. Namenjena je učencem za lastno preverjanje, ali so naredili vse potrebno (ko tabelo označujejo, naj sproti res preverijo, ali so stvari narejene) in meni kot povratna informacija za načrtovanje dela v novem tednu. Izpolnjeno tabelo mi pošljite do sobote do 10. ure na mail urska.pust@osvp.si. Poleg tabele so dobrodošle tudi druge povratne informacije (opažanja, težave, mnenja) in misli, ki so se vam porodile v tem tednu.