Tekmovanje Mehurčki

Prijave na tekmovanje

V četrtek 2. aprila 2020 bo potekalo tekmovanje Mehurčki.  Za učence 2. razreda je določena knjiga D. Muck – Anica in grozovitež. Knjigo smo sicer začeli v prejšnjem tednu brati pri pouku, a je zaradi razmer nismo dokončali, tako da jo bodo morali učenci, ki želijo iti na tekmovanje, prebrati sami.

Za tiste, ki niste dobili knjige v knjižnici, jo bom objavila v spletni učilnici. V objavljeni knjigi na vmesnih straneh so tudi naloge za utrjevanje vsebine in razmislek o prebranem.

Zaenkrat nam komisija ni sporočila, da bi bilo tekmovanje preklicano (mogoče bo datum zamaknjen zaradi zaprtja šol), zato se z otroki pogovorite, kdo bi se udeležil tekmovanja, in mi to sporočite po mailu do četrtka, 19. marca 2020. Tekmovanje priporočam boljšim bralcem (tistim, ki zmorejo knjigo z razumevanjem prebrati sami).

Lep pozdrav,