Zbiralnica otroških knjig, družabnih iger in igrač

V času tedna otroka so posebni dnevi, ki so namenjeni samo otrokom. Letošnja osrednja tema so: »Naše pravice«.
Na naši šoli smo se tudi letos odločili, da bomo poskušali polepšati in popestriti šolske dneve, da bodo otrokom zabavni, zanimivi in igrivi.
V šoli bomo zbirali otroške knjige, delujoče igrače in družabne igre (lego kocke, domino, karte, spomin, žoge, pripomočke za igro v peskovniku …). Sestavljank imamo že zelo veliko, zato jih ne potrebujemo. Plišastih igrač zaradi higienskih razlogov ne sprejemamo.

Namen zbiralne akcije: zbrane igrače, knjige in igre bodo učenci uporabili za igro v času jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in med odmori.
Kdaj:  v ponedeljek 7. 10., torek 8. 10.  in v sredo 9. 10. 2019 (zjutraj pred začetkom pouka)
Kje:  v 1. nadstropju prizidka (kjer so 1. razredi in JV)

Za vse, kar boste prinesli, se vam že v naprej zahvaljujemo.